PIQUADRO to luksusowa włoska marka specjalizująca się w wyrobach ze skóry, teczkach, plecakach i torbach na komputer oraz torbach podróżnych i małych akcesoriach.

Firma Piquadro produkuje luksusowe akcesoria z wykorzystaniem najnowszych technologii i badań, które prowadzi także w swoim laboratorium. Użyteczność, wygoda i elegancja, a także barwna kolorystyka produktów, to charakteryzuje markę Piquadro. Marco Palmieri założył firmę Piqudro w 1987 roku. Kilka lat firma pracowała dla najlepszych marek, by w końcu stworzyć własny brand. Dzisiaj Piquadro ma ponad 80 luksusowych butików firmowych na całym świecie.

Torby Piquadro lubią także gwiazdy kina Nicolas Cage, Adrien Brody czy Uma Thurman. Torby, teczki i portfele Piquadro doskonale spełnią najwyższe oczekiwania, jakie stawiasz dodatkom do biznesowej lub eleganckiej stylizacji. Jakość skóry, wykończenia oraz niesamowite rozwiązania zabezpieczające i organizacyjne sprawią, że Twój sprzęt będzie dobrze chroniony, a Ty będziesz dobrze zorganizowany.

Torebki, teczki na komputer i akcesoria Piquadro są wykonywane z włoskich skór cielęcych i bawolich najwyższego gatunku wyprawianych we Włoszech i tam szytych. Włoski design w połączeniu z luksusowym wykończeniem i korzystaniem z ciekawych rozwiązań sprawia, że marka Piquadro jest liderem na rynku biznesowej elegancji. Nosząc torbę Piquadro dołączasz do elitarnego grona posiadaczy rzeczy ponadczasowej, eleganckiej i bardzo wytrzymałej.
Najpopularniejsze kolekcje Piquadro to: Blue Square, Vibe, Link, Modus, Signo, Pulse, Coleos.

 

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl