PORTFEL DAMSKI NA SUWAK GREENBURRY GB820-25

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24h
229,00 zł
poleć znajomemu

Opis

Portfel damski skórzany duży z kolekcji Vintage Original Greenburry zapinany.
Kolekcja Vinatage Original Greenburry, to najsłynniejsza i największa kolekcja tej marki. Torby, teczki, plecaki, torebki i akcesoria z kolekcji Vintage Original to kwintesencja tego, co najlepsze w skórzanych wyrobach: trwałości, ponadczasowego piękna i elegancji. Garbowane biodegradowalnymi garbnikami akcesoria Greenburry zachowują swój niepowtarzalny wygląd i naturalną fakturę. Jedyny w swoim rodzaju styl podkreślają odcienie klasycznego brązu. Wszystko to sprawia, że kolekcja Vintage Original ma ciągle rosnące grono zwolenników na całym świecie.
Portfel dla Pań lubiących styl vintage zapewniający dużo miejsca na karty i banknoty. Portfel składa się z jednej komory, zapinanej na suwak. Komora jest podzielona na cztery części, po środku kieszeń na monety zasuwana na suwak, po jednej stronie kieszeń z oknem. Portfel pomieści 14 kart.

PORTFEL DAMSKI NA SUWAK GREENBURRY GB820-25 cechy:
materiał: skóra naturalna
kolor: vintage brąz
komory: 1
miejsca na karty: 14 miejsc na karty
przegrody: 1 przegroda na banknoty
długość: 19 cm
szerokość: 10 cm
grubość: 2,5 cm
waga: 250 g
kod produktu:  820-25

Wszystkie produkty Greenburry wykonane są ręcznie ze skóry naturalnej. Każdy egzemplarz zyskuje wyjątkowy i unikatowy charakter i może nieco różnić się od tego na zdjęciu. Pierwotny wygląd naturalnej skóry zmienia się pod wpływem użytkowania i działania warunków atmosferycznych - zmiana koloru lub struktury, to potwierdzenie, że został wykonany ze skóry naturalnej.

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl