Multicase Bags for loving

O nas

Jesteśmy polską firmą działającą pod marką Multicase zrzeszającą ludzi, którzy stawiają sobie i realizują cele z ponadprzeciętnym zaangażowaniem.
Staramy się by praca pozwalała nam realizować nasze różnorodne pasje, oraz rozwijać łączące nas zamiłowanie do dobrego wzornictwa, sztuki, podróży i sportu, bo to sprawia, że kochamy to, co robimy na co dzień.

Działamy od 2008 r. Sprowadzamy z całego świata akcesoria i galanterię skórzaną oryginalnych projektantów i producentów, często niedostępną w innych polskich sklepach. Nie stronimy jednak od marek popularnych, jeżeli pasują do naszej wizji i cieszą się uznaniem naszych klientów.

Odwiedzamy wszystkie liczące się targi mody w Europie. Pozostajemy otwarci, ale i krytyczni w stosunku do nowych trendów.

Dewizą Multicase jest oryginalność, jakość i odpowiadająca im cena.

Nie sprzedajemy rzeczy, które noszą wszyscy i dlatego, że noszą je wszyscy. Sprzedajemy to, co sami chcielibyśmy mieć.

Sklep internetowy jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie naszymi towarami osób spoza Warszawy, a także potrzeby klientów nie mających ochoty na spędzanie czasu w centrach handlowych.

Zapraszamy w wirtualną podróż do świata unikatowego wzornictwa, naturalnej skóry, kolorów w biznesie, sportowego komfortu i dyskretnej elegancji.

Bon Voyage i udanych zakupów!

 

Sklep internetowy Multicase 

Biuro Handlowe:

ul. Kłobucka 23A lok.723 (klatka B, piętro 4)

02-699 Warszawa

tel. 513 067 318

Współpraca

Jeżeli prowadzą Państwo ciekawego bloga, lub kanał w social mediach, który może wiązać się z naszą działalnością prosimy o kontakt pod adresem e-mail: biuro@multicase24.pl. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie wiadomości.

Sprzedaż Hurtowa

Od wielu lat współpracujemy ze sklepami z segmentu galanterii skórzanej. Jesteśmy w Polce oficjalnym dystrybutorem marek: Greenburry, Landleder, Like it A Lot, Hexagona

Jeżeli prowadzą Państwo sklep stacjonarny i są zainteresowani nawiązaniem relacji handlowych, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: roman@multicase24.pl

Flagowe  Marki

Multicase jest oficjalnym dystrybutorem w Polsce niemieckiej marki Landleder. Zapraszamy do salonów stacjonarnych i do zapoznania się z ofertą Landleder w naszym sklepie internetowym.

Jako oficjalny dystrybutor w Polsce, niemieckiej marki Greenburry zapraszamy na zakupy do sklepu internetowego Greenburry Polska oraz do odwiedzenia naszej strony na FB/GreenburryPolska.

Kontakt

Sklep Multicase 
Biuro Handlowe: 
ul. Kłobucka 23A lok. 723 
02-699 Warszawa

tel. 513 067 318

e-mai: biuro@multicase24.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl