Sposoby płatności

Sklep internetowy MULTICASE umożliwia klientom poniższe sposoby płatności:

 

Płatność e-przelewem i kartą kredytową DotPay 

Płatność przelewem na konto 

Płatność za pobraniem

Płatność systemem PayPal

Płatność przy odbiorze osobistym

 

PŁATNOŚĆ ZA POMOCĄ SYSTEMU DotPay 

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay. Szybkie płatności w trybie on-line, umożliwiają dokonanie płatności w preferowanej formie – czy to za pośrednictwem karty kredytowej Visa i MasterCard, lub szybkiego e-przelewem. 

PŁATNOŚĆ PRZELEWEM NA KONTO

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto wskazany numer rachunku bankowego. Informacje na temat numeru rachunku sklepu, tytułu przelewu i kwoty do zapłacenia zostaną wysłane w e-mailu, który otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu. Na realizację masz 3 dni od momentu złożenia zamówienia. W celu przyspieszenia procedur księgowania wpłat, można wysłać nam potwierdzenie wykonanego przelewu.

 

PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM

Zapłaty dokonujesz u listonosza lub kuriera, który dostarcza przesyłkę pod wskazany adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty listonosz lub kurier nie wyda Ci zamówionej przesyłki. Koszt przesyłek za pobraniem jest wyższy niż przesyłek zwykłych, szczegółowo rozpisany koszt znajdziesz w naszym cenniku dostaw.

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE OSOBISTYM

Za swoje zakupy możesz zapłacić osobiście w siedzibie sklepu gotówką.

 

Nox Lab Sp. z o.o.
Maszynowa 1/1
02-392 Warszawa

Numer konta bankowego Millenium

11 1160 2202 0000 0003 5354 8825

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl